Bugün tedavinin 8.günü. Bir haftanın sonunda henüz ben fiziksel ve ruhsal olarak çok bir değişiklik hissetmiyorum. Aşağıdaki fotoğrafları 3-7 gün akşamları çektik. 6.gün göbeğim biraz şiş görünse de sanıyorum o fazla sebze meyve yemekten ve süt içmekten kaynaklanıyor. Kilomda bir değişiklik yok.   
 
3-7.günlerde göbeklerim :))
Bugün doktor kontrolüm vardı. Endometrium kalınlığım ölçüldü. Şimdilik herşey yolunda görünüyor. Cumartesi günü tekrar kontrole gideceğiz. (Bu arada tedavimiz Brüksel Tüp Bebek Merkezi’nde yapılıyor.) Doktorumuz Hüsamettin Bey’in dediğine göre bizim embriyolarımız 5.gün blastokisti olduğu için transferimiz tedavinin 20.günü yani 13 Ekim 2012 Cumartesi günü gerçekleştirilecekmiş. Bekliyoruz bakalım.
 
Ruhsal olarak bir değişiklik hissetmiyorum dedim ama dün çok sevdiğim Dedeciğimi kaybetmenin üzüntüsü var tabi ki üzerimde. Dedemin 95 yaşında ve  sağlığının oldukça bozulmuş olması, temel ihtiyaçlarını artık kendi başına   karşılayamaması, uzun yaşamış olmaktan şikayet etmesi, artık ölmek istemesi ve bunu sık sık dile getiriyor olması yüzünden nihayet isteğinin gerçekleşmiş ve acılarının dinmiş olması nedeniyle garip de bir huzur var içimde. Ama ne olursa olsun gitti işte.. Üzüntülüyüm, durup durup aklıma geliyor onu bir daha göremeyeceğim, gözlerim yaşlanıyor. Koskoca dedem yok artık.. 
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: